This job listing has expired and may no longer be relevant!

Áruösszekészítő munkalehetőség

Profield Kft. Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 21 sze 2017
0920Cs Részmunkaidős munkalehetőség

Az állás leírása

Azonnali munkakezdési lehetőség!

Részmunkaidős állást keres? Jobban tudna délutános műszakot vállalni?

Egy műszakos, délutáni munkavégzésű pozícióra keresünk új kollégákat, 8. kerületi központi raktárépületünkbe

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ pozícióba.

Amit nyújtani tudunk:

  • Választható 4-6- 8 órás munkavégzés
  • Egy műszakos munkarend
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
  • Biztos, stabil vállalati és szakmai háttér
  • Hosszú távú, tervezhető munkavégzés
  • Fix alapbér + cafeteria + visszakövethető teljesítménybér
  • Előrelépési lehetőségbár

Munkaidő:

  • Heti 5 napos munkavégzés
  • Szabad hétvégék
  • 4-6- 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, 8. kerület

Feladatok: Megrendelt áruk összekészítése szállításra vonalkódok és meghatározott lista alapján.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előzetes tapasztalat nem feltétel!

Betanítást biztosítunk, könnyű fizikai munka, nem kell nehezet emelni hölgyek jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: job6203@prohumanallas.hu