This job listing has expired and may no longer be relevant!

Árufeltöltő

Prohuman Alkalmi munka  Nincs megadva 19 jul 2017

Üllői partnercégünk számára várjuk férfiak jelentkezését a következő pozícióba:

Árufeltöltő

Feladatok:

  • a kiszedő soron termékek azonosítása mozgatása, elhelyezése
  • az árut tartalmazó dobozok felnyitásakor ügyelnie kell arra, hogy a termékek ne sérüljenek.
  • a kiürült kartondobozok összegyűjtése azután a tömörítő présbe vagy a kialakított szállítópályára elhelyezése
  • a műszak végén munkaterületét tisztán és rendezetten köteles átadni a következő műszak részére

Elvárások:

  • több műszakos munkarend és esetleges túlórák vállalása, (12 órás műszak is lehetséges!)
  • gyors munkavégzés.
  • minimum 160 cm-es testmagasság

Amit kínálunk:

  • alap bér: 840 Ft/óra; 18 h után: 1092 Ft/óra; túlóra: 1260 Ft/óra
  • kiváló munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör,
  • egyszerűsített foglalkoztatás (heti fizetés, TB és SZJA rendezése önbefizetés útján történik)

Munkaidő: hétfő és péntek között, több műszakos beosztásban.

Jelentkezni pozíció és telefonos elérhetőség megadásával a következő email címen lehet : Job5170@prohumanallas.hu vagy a 06-70-492-58-24-es telefonszámon!