This job listing has expired and may no longer be relevant!

Áru átadó- és átvevő munkatárs – Biatorbágy

Radács Gávor Főállás  Biatorbágy, Pest, Magyarország 17 máj 2017
maw_logo_alap-300x300

Az állás leírása

ÁRU ÁTADÓ- ÉS ÁTVEVŐ MUNKATÁRS BIATORBÁGY!

Feladatok:

  • Beérkező áruk mennyiségi, minőségi átvétele
  • Árukiadás előírás szerinti biztosítása, ellenőrzése
  • Beérkező igények összegzése, adminisztratív jellegű feladatok elvégzése
  • Aktív részvétel a logisztikai folyamatokban

A munkáltató ajánlata:

  • Fix havibér
  • Munkába járási költség támogatása
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Elvárások:

  • Állandó éjszakai műszak vállalása
  • OKJ-s targoncavezetői engedély megléte
  • Targoncavezetői vagy raktári munkakörben szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés

A munkavégzés helye:

Biatorbágy

– Telefon: +36205649432
– Email-en: radacs.gabor@manatwork.hu
– Személyesen: 1013 Budapest, Pauler utca 18.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-73314/2014.; Naih-85575/2015.)

Fényképes önéletrajzát a radacs.gabor@manatwork.hu email címre várjuk pozíció és bérigény megjelölésével.