This job listing has expired and may no longer be relevant!

Anyaggazdálkodó logisztikus

Dologidő Kft. Főállás  Siófok, Somogy, Magyarország 28 sze 2017
dologido_logo

Siófoki műanyagipari partnercégünk részére hirdetünk felvételt

munkakörbe

A munkakörrel járó feladatok:

Gyártáshoz szükséges anyagok beszerzése

Egyeztetés a társosztályokkal, vevővel, beszállítóval az ellátási zavarok kiküszöbölése érdekében

A beszállítókhoz és vevőkhöz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való kapcsolattartás

Reklamációk kezelése

Termelésirányítási rendszer (Navision) használata, adatainak karbantartása, riportok elkészítése

A munka betöltéséhez szükséges elvárások:

Minimum középfokú végzettség

Termelő cégnél szerzett logisztikai tapasztalat

Anyaggazdálkodási, beszerzési tapasztalat

Jó szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

Elemző képesség

Jó kommunikációs készség és rugalmasság

MS Office ismeret

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés, cafeteria és bejárási támogatás

Nemzetközi munkahelyi légkör, hosszú távú munkalehetőség

Akár azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Siófok

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, szakmai önéletrajz küldésével az alábbi címen keresztül: karrier@dologido.hu. Kérjük, a tárgymezőben tüntesse fel a pozíció nevét.