This job listing has expired and may no longer be relevant!

Anyaggazdálkodás/beszerző

Kecskeméti Gumiipari Kft. Főállás  Kecskemét, Bács-Kiskun, Magyarország 16 jul 2017

Cégünk 2000-bek alakult, fő tevékenységünk a különböző gumidarabok és gumiprofilok gyártása. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Munkavégzés helye: Kecskemét, Technik Park – Heliport

Feladatok:

  • a termelésbe épülő anyagok készletének optimális szinten tartása a vállalat mindenkori készletpolitikájának megfelelően
  • rendelések ütemezése a hiányszituációk elkerüléséhez
  • a vevők zavarmentes kiszolgálása
  • a beszállítók vezérlése
  • rendszeres beszállítói kapacitásmenedzsment elvégzése
  • készletanalízisek, prezentációk készítése

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági, logisztikai vagy műszaki végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • német vagy angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • MS Excel, Word és Powerpoint ismeret
  • vállatirányítási rendszer ismerete
  • önállóság és erős belső motiváció
  • precíz és transzparens munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • csapatmunkára való hajlam

Előnyök:

  • beszerzési, illetve ellátási láncban szerzett tapasztalat
  • termelő cégnél szerzett rutin

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Igényes és színvonalas környezet

Tapasztalt munkavállalók jelentkezését várjuk. Jelentkezés fényképes önéletrajz alapján a kg@gumiipar-kecskemet.hu, info@kggumiprofil.hu  címeken lehetséges.