Analitikai laborasszisztens

Bay Zoltán Közhasznú Nonprofit Kft. Főállás  Szeged, Csongrád, Magyarország 11 ápr 2017

Feladatok:

  • Analitikai vizsgálatok elvégzése különböző mintákon;
  • Analitikai módszerek beállítása (szabvány alapján), fejlesztése, felülvizsgálata, validálása belső szabályoknak megfelelően;
  • Eredmények statisztikai értékelése, együttműködés az Intézet kutató-fejlesztőivel az eredmények értékelésében;
  • Eszközpark (spektrofotométer, kaloriméter stb.) üzemeltetése, karbantartása, kalibrálás

Elvárások:

Szakirányú végzettség Bsc/Msc vagy vegyésztechnikus

Laboratóriumban szerezett tapasztalat elvárás, elsősorban klasszikus analitikai ismeretek (környezeti minták analízise).Előnyt jelent a műszeres analitikai módszerek ismerete és gyakorlati alkalmazásukban való jártasság.

Adatkiértékelési és statisztikai ismeretek.Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek, dokumentáció (jelentés, prezentáció) készítésKözépfokú angol nyelvtudás Csapatmunka és együttműködési képességB kategóriás gépjármű vezetői engedély

  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: minimum 2 év