This job listing has expired and may no longer be relevant!

Alkalmi munkalehetőség a hosszúhétvégén!

hajnal01 Alkalmi munka  Nincs megadva 13 már 2018

Vendéglátósok FIGYELEM!

Pultos és felszolgáló munkatársakat keresünk fővárosi rendezvényünkre.

Amit ajánlunk:

  • rugalmas munkavégzés
  • jó társaság
  • modern munkakörnyezet
  • hosszútávú együttműködés lehetősége

Bérezés:

  • diákoknak: br. 1300 Ft/óra
  • felnőtteknek: 1150 Ft/óra

Feltétel:

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi kiskönyv (ha nincs segítünk elintézni)

Rendezvény időpontja:

  1. március 17.

Küld az Önéletrajzod a hajnal.szervezes@gmail.com e-mail címre vagy jelentkezz telefonon a 06 20 222 8581 számon.

További információ:

Küld az Önéletrajzod a hajnal.szervezes@gmail.com e-mail címre vagy jelentkezz telefonon a 06 20 222 8581 számon.