ADMINISZTRÁTORt keresünk az ÉTELFA KÉZMŰVES KONYHÁHOZ

ACTIVE HR Consulting Bt. Főállás  Nincs megadva 27 nov 2017
Logo_nagy

Megbízónk – a speciális étrendet követők számára készülő ételek specialistája, az Ételfa Kézműves Konyha – részére keresünk főállásba

ADMINISZTRÁTORT.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal, futárral telefonon és e-mail-ben.
  • Heti megrendelések táblázatba rendezése és elszámoltatásának monitorozása.
  • Heti elszámolás készítése az aktuális hét megrendeléseiről.
  • Adatbázis kezelése, nyomon követése, aktualizálása.
  • Leltárkészlet és a beérkező alapanyagok pontos és naprakész rögzítése az elektronikus rendszerekben, részvétel a leltározásban.
  • A konyha HACCP rendszerének nyomon követése és vezetése (képzést követően).
  • Jelenléti ívek pontos, naprakész nyilvántartása.Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi).
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó képesség.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás.
  • .Megbízhatóság, nagyfokú önállóság.Előnyt jelent:
  • Számlázási és könyvviteli jártasság.
  • Vendéglátás területén szerzett adminisztrációs tapasztalat.Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, főállású munkaviszony (Munkaidő: H-P 7:30-15.30)
  • Családias, fiatalos csapat.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu