adminisztrátor, asszisztens

Eco Smart Group Kft. Főállás  Göd, Pest, Magyarország 13 aug 2017

Az állás leírása

Főbb feladatok, munkák:

  • szervezési, ügyintézési feladatok
  • irodai ügyek napi szintű intézése
  • vezetők mindennapjainak segítése, támogatása
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • számlák készítése
  • szállítói számlák rögzítése
  • házi pénztár kezelése
  • kimutatások készítése meglévő sémák alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • pozitív, lendületes hozzáállás
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • alkalmazkodó, megbízható és rugalmas személyiség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • hosszú távú gondolkodásmód
  • precíz, terhelhető, feladatorientált
  • “B” kategóriás vezetői engedély (gépjármű)

Előny:

  • előnyt jelent asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatal és dinamikus csapat
  • főmunkaidős állás
  • versenyképes jövedelem
  • stabil, megbízható munkahely

Nyelvtudás:

  • nem szükséges, angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • 2131 Göd, Nemeskéri-Kiss Miklós u. 100.

Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel az info@ecosmartgroup.hu e-mail címen.