This job listing has expired and may no longer be relevant!

Adminisztrátor

KELSZ Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 19 jul 2017

Az állás leírása

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Kelenföldi Egyesült Lakásfenntartó Szövetkezet (KELSZ) pályázatot hirdet

adminisztrátor

munkakör betöltésére. A Pályázó feladata:

  • Működteti a Szövetkezet pénztárát,
  • Üzemelteti KELSZ tagi és bérlői befizetéseket nyilvántartó OPEN-CSOB számítógépes rendszerét, elkészíti az egyenlegközlőket, felszólító leveleket,
  • Előkészíti a banki átutalásokat, feldolgozza a banki és csekkes befizetési értesítőket, számlákat
  • Tartja a kapcsolatot KELSZ könyvelőjével, átadja/átveszi a könyvelési anyagokat,
  • Elvégzi a Szövetkezet külső és belső levelezési feladatait

Elvárások a Pályázóval szemben:

  • Büntetlen előélet,
  • Érettségi bizonyítvány,
  • Jó kapcsolattartási, stressz tűrő, és empátiás képesség,
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek,
  • Irodai csoportmunka tapasztalat

Előny a pályázat elbírálásánál:

  • Közgazdasági végzettség, bérügyviteli tapasztalat

A fizetési igényeket is tartalmazó pályázatokat zárt borítékban KELSZ irodába kérjük leadni, vagy e-mailen: info@kelenfoldlakas.t-online.hu – ra. A pályázatok leadási határideje:

2017.07.24.