adminisztrátor

Bufakft Főállás  Nincs megadva 23 nov 2017

A BUFA Kft. 100%-os állami tulajdonú, fogvatartottak kötelező foglalkoztatására létrehozott Kft., amelynek fő tevékenysége a Rendvédelmi és egyéb társszervek bútorokkal történő ellátása.  Társaságunk székhelye a Budapesti Fegyház és Börtön területén található (1108. Budapest, Kozma u. 13.)

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Adatrögzítő, adminisztrátor

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Iktatás, irattározás.
  • Nyilvántartások, táblázatok vezetése.
  • Beérkező posta, e-mailek szétosztása az ügyintézők részére.
  • Kimenő levelek összekészítése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.
  • Robotzsaru programban levélkezelés, ügyek intézése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség.
  • MS Excel, MS Word felhasználói szintű ismerete.
  • Pontos és precíz, jó időérzékkel és rendszerező képességgel rendelkezik.
  • Intelligens, érdeklődő, nyitott személyiség, képes önállóan és csapatban is dolgozni.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes, bejelentett munkaidő, próbaidő alatt 170.000,-Ft/hó bruttó bér, próbaidő letelte után 180.000,- Ft/hó bruttó bér. 200.000,-Ft/év bruttó cafeteria keret, egyéb juttatások.
  • Stabil munkahely, kiváló munkakörnyezet.
  • Hosszútávú együttműködés lehetősége.
  • Speciális szakmai területen tapasztalatszerzés.

Jelentkezni: ellatas@bufa.hu e-mail címen és az alábbi telefonszámon: 06-30-366-9736

Jelentkezni: ellatas@bufa.hu e-mail címen és az alábbi telefonszámon: 06-30-366-9736