Adminisztrációs csoportvezető munkatárs Budapest XXII. kerület

Man at Work Kft. Főállás  Nincs megadva 5 máj 2018

Az állás leírása

RAKTÁRI ADMINISZTRÁCIÓS CSOPORTVEZETŐ MUNKATÁRS

Budapest XXII. kerületi munkavégzéssel

Feladatok:

  • kapcsolattartás a megbízókkal, a raktárral és a műszakvezetőkkel
  • adminisztrációs csoport irányítása
  • raktári rendszerek kezelése
  • dokumentációk kezelése, felügyelete
  • archiválások ellenőrzése
  • kimutatások, riportok készítése
  • aktív részvétel a leltárakban
  • átfedő műszak vállalása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • MS Office megfelelő ismerete– haladó Excel ismeretek
  • raktárrendszerek ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3-4 éves tapasztalat
  • precizitás, megbízhatóság
  • gyors problémamegoldó képesség
  • jó kommunikáció és szervező készség

Munkaidő:

H-P napi 8 óra–rugalmas munkakezdés

Várjuk önéletrajzát bérigény megjelölésével a bukovenszki.aliz@manatwork.hu email címre, kérdés esetén pedig hívja a +3620/216-4402 telefonszámot!

(Magán munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)