Üzletvezető-helyettes

Redbasket Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 1 ápr 2017

Az állás leírása

Munkakörhöz tartozó elvárások
Legalább középfokú végzettség vagy kereskedelemben szerzett 3-5 éves vezetői tapasztalat
Értékesítési célok megvalósítása
Az üzlet napi működtetésének írányitása illetve adminisztrációs feladatok ellátása
Vásárlók magas szintű professzionális kiszolgálása
Eladók motíválása és annak írányitása
Az üzlet szabályok teljeskörű betartása
Vezetői – és döntéshozatali készség
Energikus,talpraesett csapatjátékos
Felhasználói szintű számítógepek ismerete
Közepfokú angol nyelv ismerete

Amit kinálunk
Stabil munkahely
Rugalmas beosztás
Teljesítmény – orientált juttatási rendszer
Szakmai fejlődési/előrelépési lehetőség
Bejelentett munkaviszony

Munkavégzés helye
Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet,ne habozz küld el Önéletrajzodat magyar – akár angol nyelven az alábbi email címre : vera.pers@kan.pl

Email cím: vera.pers@kan.pl