Otthonról végezhető román telefonos ügyfélszolgálatos

allasprofield Otthoni munka  Győr, Győr-Moson-Sopron, Magyarország 18 dec 2016

Otthon végezhető munkára (rész-és teljes munkaidőben is) keresünk nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező partnercégünkhöz

Otthonról végezhető román nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

pozícióba új kollégákat, azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

Bejövő hívások fogadása lakossági szegmensben
Rendelésfelvétel, rendelések rögzítése a rendszerben
Az ügyfelek professzionális, szakszerű tájékoztatása
Új termékek ajánlása az ügyfeleknek
A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

Felsőfokú vagy anyanyelvi szintű román nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Jó kommunikációs készség
Ügyfélközpontúság

Előnyök:

Ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben szerzett tapasztalat

Juttatások:

FIX alapbér + jutalék
Alkalmazotti jogviszony
Otthoni munkavégzés
Hosszú távú lehetőség
Rugalmas beosztás hétfőtől péntekig, 4-6-8 órában, esetenként hétvégén is

Kapcsolat:

E-mail:job3359@prohumanallas.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.