This job listing has expired and may no longer be relevant!

6807. Marketing asszisztens

Meló-Depó Iskolaszövetkezet Diákmunka  Budapest, Budapest, Magyarország 21 sze 2017
MD logo lila negyzet átméretezett

Az állás leírása

  1. Marketing asszisztens

Cukrászsütemények és összetevőik megalkotásával foglalkozó partnerünk keresi marketing asszisztens kollégáját! Ha szakmai gyakorlatot szereznél, vagy egyszerűen csak édesszájú vagy jelentkezz!

Munkavégzés helye: IX. kerület, Határ úti metró megállóhoz közel.

Feladatok:

  • céges kiadványok szerkesztése;
  • fordítás feladatok;
  • marketing anyagok elkészítése;
  • adminisztráció.

Elvárások:

–          kapcsolódó nappali tagozatos marketing tanulmányok;

–          Adobe InDesign ismeret;

  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előny: – német/ román/ cseh/ szlovák nyelvismeret

Bérezés: bruttó 1000 Ft/ óra

Angol és még egy fent megjelölt nyelvismeret esetén: bruttó 1100 Ft/ óra

Angol és még kettő nyelvismeret: bruttó 1300 Ft/ óra

Munkaidő: heti 20-30 óra 09:00-17:30 közötti időszakban.