This job listing has expired and may no longer be relevant!

6 órás telefonos ügyintéző

allasprofield Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 21 sze 2017

Szeretsz emberekkel foglalkozni és szívesen segítenél lakáscéljainak megvalósításában? Eddig úgy gondoltad, hogy a telefonos pozíciók nem Neked valók? Itt az idő, hogy kipróbáld magad több milliós ügyfélkörrel rendelkező partnerünknél egy államilag támogatott lakásfinanszírozási lehetőség értékesítésében, ahol a megtakarítása lejárta után kedvező kamatozású lakáskölcsön igényelhető.

Feladatok:

  • Lakás vásárlására vagy felújítására fordítható megtakarítás ismertetése meglévő, illetve érdeklődő ügyfeleink számára (lakástakarékpénztári szolgáltatás)
  • Értékesítéséhez kapcsolódó igényfelmérés
  • Adminisztratív jellegű támogatás: ajánlatkitöltés, árkalkulációk
  • Üzletkötéssel foglalkozó munkatársak számára időpontok egyeztetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások)
  • Folyamatos előrelépési lehetőség

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat a megadott e-mail címre várjuk.

E- mail: job6274@prohumanallas.hu