This job listing has expired and may no longer be relevant!

5538/2 Belsőépítész gyakornokot keresünk a 14. kerületbe!

Meló-Depó Iskolaszövetkezet Gyakornok  Budapest, Budapest, Magyarország 19 jul 2017
MD logo lila negyzet másolata

Generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünk csapatába keresünk belsőépítészet szakos, nappali tagozatos hallgatót! Ha szeretnél egy családias környezetben, egy mopsz kutyus társaságában már egyetemi éveid alatt tapasztalatot szerezni, olvass tovább!

Leendő feladataid:

  • projektek támogatása;
  • adminisztráció;
  • tervezéshez, kivitelezéshez kapcsolódó háttérmunka;
  • adatbázis építés.

Elvárások:

  • kutyabarát hozzáállás;
  • MS Office ismerete, gyors és hatékony használata;
  • angol nyelvtudás;
  • monotónia tűrés.

Bérezés: bruttó 900 Ft/óra kezdő fizetés, majd 250 ledolgozott óra után bruttó 1000 Ft/óra

Munkaidő: nyáron heti 30-40 órában, szeptembertől pedig heti 20 órában, hétfőtől péntekig, reggel 8 és délután 17 óra között, rugalmas beosztásban.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület (Bosnyák tértől busszal megközelíthető)