This job listing has expired and may no longer be relevant!

3610/1-Termékmenedzser asszisztens

Meló-Depó Iskolaszövetkezet Diákmunka  Dunakeszi, Pest, Magyarország 15 sze 2017
MD logo lila negyzet átméretezett

20 éves tapasztalattal rendelkező autóipari céghez keresünk termékmenedzser asszisztenst! Kényelmes munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség és barátságos kollégák várnak rád! Ha alig van órád, vagy passzív félévesként keresel munkát, olvass tovább és jelentkezz!

Feladatok:

  • kapcsolattartás ügyfelekkel;
  • kimutatások készítése;
  • adminisztráció.

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok;
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete;
  • erős MS Office ismeretek.

Munkavégzés helye: Dunakeszi (a kijutás megszervezésében segítünk)

Munkaidő: rugalmas beosztásban, heti 20-40 órában, 8:00-16:30 között.