This job listing has expired and may no longer be relevant!

2071/3 Kereskedelmi asszisztens

Meló-Depó Iskolaszövetkezet Gyakornok  Dunakeszi, Pest, Magyarország 19 jul 2017
MD logo lila negyzet átméretezett

Hosszútávú munkalehetőség kereskedelmi tanulmányokat folytató nappalis hallgatóknak, egy irodaszerek forgalmazásával foglalkozó partnerünknél! Ha tapasztalatot, fejlődési lehetőséget vagy gyakorlati helyet keresel, olvass tovább!

Munkavégzés helye: Dunakeszi (Újpest Városkapu metrómegállóból, óránkénti indulással céges buszok indulnak a műszakokhoz igazítva.)

Feladat:

  • szerződések nyilvántartása;
  • kimutatások készítése;
  • árlista elkészítésében való részvétel;
  • export rendelések és visszaigazolások kezelése;
  • rendezvények szervezésében való aktív közreműködés;
  • utazásszervezés;
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • erős, aktív középfokú angol nyelvtudás;
  • folyamatban lévő gazdasági tanulmányok;
  • magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • jó szervezési készség, határozott személyiség;
  • kiváló kommunikációs képesség.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:15-17:00 óra között, heti 25 óra munkavállalással.