This job listing has expired and may no longer be relevant!

2071/2 MARKETING ASSZISZTENS

Meló-Depó Iskolaszövetkezet Gyakornok  Dunakeszi, Pest, Magyarország 19 jul 2017
MD logo lila negyzet átméretezett

Nemzetközileg elismert, irodaszer-forgalmazással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk gyakornoki pozícióba marketing szakos, nappali tagozatos hallgatót! Ha releváns szakmai tapasztalatot és hosszú távú munkalehetőséget keresel, jelentkezz!

  Munkavégzés helye: Dunakeszi (Újpest Városkapu metrómegállóból, óránkénti indulással céges buszok indulnak a műszakokhoz igazítva.)

Leendő feladataid:

  • hírlevelek összeállítása;
  • termékcsomagolások ellenőrzése;
  • termékkatalógus szerkesztésébe aktív részvétel;
  • statisztikák, elemzések, jelentések készítése;
  • adminisztratív feladatok.

 Elvárások:

  • erős aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • pontosság, precizitás;
  • proaktív, lelkes személyiség;
  • kiváló kommunikációs,- és együttműködési készség.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:15-17:00 óra között heti 25 óra munkavállalással.