This job listing has expired and may no longer be relevant!

20 alkalmas leltározási munkalehetőség

allasprofield Alkalmi munka  Nincs megadva 28 sze 2017

Októbertől újra indul 20 alkalmas áruházi leltáros munkánk, ami akár főállás és iskola mellett is végezhető!
Diákok és aktív nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
Készletadatok PDA-s rendszerbe való rögzítése
Leltárkészlet leszámolása
Egyéb adatok rögzítése

Elvárások:
Alapszintű számítástechnikai ismeretek
Mobilitás, rugalmasság
Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
Minimum 5 alkalom vállalása

Oktatáson való részvétel
Előny:
Leltárazásban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:

Budapesti és vidéki helyszíneken történő munkavégzés

Vidéki helyszínekre busszal történik az utazás Budapestről

Bérezés: nettó 840-1000 Ft/óra között

Minél több leltárt vállalsz el, annál magasabb lesz a fizetésed

Bejelentés egyszerűsített foglalkoztatással történik, tehát főállás mellett vagy nyugdíjasként is lehet dolgozni

A leltári alkalmak októbertől novemberig tartanak, hétköznap (16 alkalom) és hétvégén (4 alkalom) egyaránt

Egy leltár alkalmával általában 10 óra munkaidővel lehet számolni

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi címre várjuk:
job2612@prohumanallas.hu

+36 20/221 4147