This job listing has expired and may no longer be relevant!

112-es hívásfogadó operátor

Skrapits-Kiss Bianka Főállás  Szombathely, Vas, Magyarország 16 jul 2017

Az Országos Rendőr-főkapitányság toborzást végez 112-es hívásfogadó operátor munkakör betöltésére!

Az ORFK az Egységes Segélyhívó Rendszer keretében Hívásfogadó Központot működtet, amely országosan egységesen végzi a segélyhívások központi fogadását és szükség szerinti kezelését.

A 112-es hívásfogadó operátor munkakör betöltésének a feltételei:

  • minimum gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi;
  • egészségügyi alkalmasság (orvosi és pszichológiai);
  • magyar nyelv kifogástalan ismerete;
  • büntetlen előélet, erkölcsi megfelelés;
  • jó kommunikációs készség;
  • stressztűrő-képesség;
  • szabálykövetés;

Előnyt jelent továbbá:

  • alapszintű számítógépes ismeret;
  • idegen nyelv ismerete

A munkával kapcsolatos további információk:

  • munkarend: egyenlőtlen munkaidő-beosztás (3×8 órás, váltott műszak);
  • munkavégzés helye: Szombathely;
  • a foglalkoztatás munkaviszony keretében történik
  • a várható kezdő bruttó bér: 161.000,- Ft/hó, ami kiegészül a jogszabály szerinti műszakpótlékkal (30%), cafetéria juttatással (bruttó 200.000,- Ft/év),
  • középfokú nyelvvizsga bizonyítvány megléte, és az idegen nyelv munkában való használata esetén nyelvvizsgapótlék (bruttó 5800,- Ft/hó)
  • utazási költség támogatása: benzin 15,-Ft/km, Vas megye területén az ÉNYKK összes helyközi autóbuszának ingyenes használata;
  • szemüveg támogatás, formaruha biztosítása;
  • megváltozott munkaképességűek felvétele is lehetséges abban az esetben, ha az egyéb felvételi kritériumoknak megfelelnek.

Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük, jelentkezzen a SkrapitsKissB@orfk.police.hu címen vagy munkaidőben a 06-1/443-5516 telefonszámon vagy jelentkezzen a www.nyugatrmk.hu/112segely oldalunkon! A regisztrációt a Foglalkoztatási Főosztály bizalmasan kezeli!